bidden.jpg

Adoptiekinderen / Woord en Daad

Vanuit onze gemeente worden een tweetal kinderen gesponsord. Dat zijn Eduardo Isaias Cerraté Guamuch uit Guatemala en Naresh Gosala uit India. We collecteren daar regelmatig voor. Informatie over hen en eventuele brieven vindt u op het publicatiebord van de Diaconie in de hal van de kerk.

Mocht u meer gegevens over deze kinderen willen hebben dan is die informatie bij de diaconie beschikbaar.
Als u een brief wilt schrijven of een kaartje wilt sturen dan kunt u deze post inleveren bij de diaconie. Wij verzorgen dan de verzending.
U mag natuurlijk ook zelf een berichtje sturen. Dat moet dan in het Engels en dit kan via e-mail woordendaad.nl/sponsortool. In de mail moet dan de naam van het kind en het registratienummer worden vermeld.

Maria Jose Torres Lozano, registratienummer: 321241223               Naresh Gosala, registratienummer: 11.503.265.

 marie2Naresh Gosala

Mooie woorden uit de Bijbel

Psalm 93:1

Heer, u bent Koning, een Koning met macht, een Koning met kracht.

CGK Christelijk Gereformeerde Kerk Apeldoorn

Waar vind je ons

Andreaskerk
Anklaarseweg 185
7323 AB Apeldoorn